Wszystko przed nami (58)

Wszystko przed nami

odc. 58

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Marina mówi Stefanowi, że nie może bez niego żyć. On wyjaśnia jej swoją obecną sytuację. Po wizycie w lokalu nastolatków, którzy dolewali sobie alkohol do soków, Wojtek postanawia działać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Marina wyznaje Stefanowi, że nie może bez niego żyć i chce dać mu drugą szansę. Małek tłumaczy jej, że po ich rozstaniu związał się z kimś innym. Włoszka wpada w szał. Marcin mówi Kacprowi i Adrianowi, że to on pokonał ich w zmaganiach przez sieć w grze komputerowej. Po wizycie w Dobrym Adresie nastolatków, którzy po cichu dolewali sobie do soków alkoholu Wojtek postanawia działać. Niespodziewanie Iza podrzuca mu pomysł, jak poradzić sobie z brakiem koncesji na alkohol. Agata martwi się, że jej brat nie wykorzystuje komputera do nauki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także