Wszystko przed nami (56)

Wszystko przed nami

odc. 56

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Ola doprowadza w sądzie do zwycięstwa koncernu farmaceutycznego kosztem lekarza, który przepisał pacjentowi podejrzany lek. Waldek wręcza Joli róże jako podziękowanie za pomoc przy porodzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Naciskana przez Klaudiusza Ola doprowadza do zwycięstwa w sądzie koncernu farmaceutycznego kosztem lekarza, który przepisał pacjentowi podejrzany lek. Szawarska nie cieszy się jednak z takiego zakończenia sprawy. Waldek wręcza Joli róże w ramach podziękowań za pomoc przy porodzie. Inspektorka sanepidu opowiada w Dobrym Adresie o narodzinach córki Waldka i wspomina, że sama też chciałaby mieć dziecko. Stefan jest zszokowany jej wyznaniem. W Lublinie zjawia się Marina. Wsiada do taksówki Janka, który zawozi ją do Dobrego Adresu. Jej wizyta zaskakuje Małka. Wojtek przez nieuwagę zostawia w pubie swoją komórkę. Wykorzystuje to Iza, która odbiera telefon od Oli, próbując wzbudzić jej zazdrość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także