Wszystko przed nami (51)

Wszystko przed nami

odc. 51

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Sylwia zaprasza Pawła na wspólne świętowanie po wygranej w sądzie. On odmawia. W hostelu zjawia się ładna blondynka z partnerem. Po krótkim czasie zdenerwowany mężczyzna opuszcza hostel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Sylwia zaprasza Pawła na wspólne świętowanie po wygranej w sądzie. Mazur odmawia i tłumaczy, że jest umówiony z Agatą. W hostelu zjawia się tajemnicza blondynka z partnerem. Po krótkim czasie zdenerwowany mężczyzna opuszcza budynek i każe jej zapłacić za pokój. Wojtek i Janek czują się zobowiązani do pomocy dochodzącej do siebie po pobiciu Izie. Agata odkrywa, że mieszkanie z młodszym bratem może prowadzić do niezręcznych sytuacji i postanawia zrobić przemeblowanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także