Wszystko przed nami (50)

Wszystko przed nami

odc. 50

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Iza wylądowała w szpitalu. Wojtek próbuje zbadać sprawę. Szawarski z pomocą Magdy Liszki znaleźć kandydata do roli spadkobiercy. Stefan i Basia zastępują Szczepańskiego za barem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Iza nie zjawa się w pracy. Okazuje się, ze wylądowała w szpitalu wskutek pobicia. Wojtek próbuje zbadać sprawę. Spotyka się z Rafałem, który przed laty odbił mu Izę. Szawarski postanawia posłużyć się Magdą Liszką i z jej pomocą znaleźć idealnego kandydata do roli rzekomego spadkobiercy kamienicy. Stefan i Basia zastępują Szczepańskiego za barem. Niespodziewanie do lokalu przychodzi Jola, która żąda od nich, aby okazali pracownicze książeczki zdrowia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także