Wszystko przed nami (46)

Wszystko przed nami

odc. 46

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Olgierd odwiedza krewną jednego z udziałowców firmy Bernat i spółka. Chce odkupić od niej prawa do przedsiębiorstwa. Luca twierdzi, że przyjechał, aby odbudować ich małżeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Olgierd odwiedza ostatnią żyjącą krewną Kusińskiego, jednego z udziałowców firmy Bernat i spółka. Chce odkupić od niej prawa do przedwojennego przedsiębiorstwa dziadka. Luca wyznaje Agacie, że przyjechał, aby odbudować ich małżeństwo. Przyznaje, że wciąż ją kocha. Paweł sugeruje Gajewskiej, że Włoch gra na jej emocjach, aby nie stracić majątku przy rozwodzie. Marcin pierwszego dnia w szkole próbuje zaprzyjaźnić się z Zuzą. Spotyka też Kacpra, który jest wyraźnie zainteresowany koleżanką. Chłopak ostrzega go, aby z nim nie konkurował.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także