Wszystko przed nami (45)

Wszystko przed nami

odc. 45

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Oli udaje się w sądzie wygrać sprawę. Po procesie odczuwa wyrzuty sumienia w stosunku do poszkodowanego pacjenta. Jola mówi Stefanowi, że czuje się nielubiana przez mieszkańców kamienicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Ola odnosi pierwszy sukces w pracy, udaje jej się wygrać w sprawie koncernu farmaceutycznego. Po procesie zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia w stosunku do poszkodowanego pacjenta. Jola skarży się Stefanowi, że czuje się nielubiana przez mieszkańców kamienicy. Do Lublina przyjeżdża niespodziewanie mąż Agaty, Luca. Odwiedza Gajewską w jej mieszkaniu i zastaje ją w towarzystwie Pawła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także