Wszystko przed nami (35)

Wszystko przed nami

odc. 35

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Iza informuje Wojtka o złożonym na nią doniesieniu z powodu pozostawienia dziecka bez opieki. Trafiło do pogotowia opiekuńczego. Prosi byłego narzeczonego o pomoc w odzyskaniu Tomka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Iza informuje Wojtka, że ktoś złożył na nią doniesienie o pozostawieniu dziecka bez opieki i jej syna trafił do pogotowia opiekuńczego. Kobieta prosi byłego narzeczonego, aby pomógł jej odzyskać Tomka. Olgierd spotyka się w Warszawie z urzędnikiem, któremu zleca zdobycie dokumentów założycielskich firmy "Bernat i spółka". Ola wyznaje ojcu, że zakochała się w Szczepańskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także