Wszystko przed nami (34)

Wszystko przed nami

odc. 34

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Róża tłumaczy Pawłowi, że na fotografii, która zainteresowała Szawarskiego widoczny jest jej dziadek oraz jego dwaj wspólnicy. Olgierd postanawia odnaleźć ich spadkobierców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Paweł próbuje dowiedzieć się, czemu Szawarskiego tak bardzo zainteresowało jedno ze starych zdjęć kamienicy. Róża tłumaczy mu, że na fotografii widoczny jest jej dziadek, Bernat oraz jego dwaj wspólnicy. Olgierd dociera do informacji o przedwojennej firmie "Bernat i spółka", do której należała kamienica. Postanawia odnaleźć spadkobierców dwóch pozostałych wspólników. Wojtek wpada na pomysł jak ominąć brak koncesji na alkohol. Chce zachęcać klientów do przynoszenia własnych trunków. Paweł sceptycznie podchodzi do tej idei. Przebywająca w Warszawie Ola zaczyna tęsknić za Szczepańskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także