Wszystko przed nami (30)

Wszystko przed nami

odc. 30

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Dominik zabiera Marcina na polowanie. Jola wyznaje Stefanowi, że nie może bez niego żyć. Może być jego kochanką, byle tylko widywać się z nim. Ola przychodzi z rodzicami do Dobrego Adresu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Dominik zabiera Marcina na polowanie, aby dać mu męską lekcję życia. Jola wyznaje Stefanowi, że nie może bez niego żyć. Deklaruje, że zgadza się być tylko jego kochanką, byle mieć możliwość widywania się z nim. Ola przychodzi z rodzicami na potańcówkę do Dobrego Adresu. Chce przedstawić Wojtka Olgierdowi i Mariannie. Szawarski odkrywa nieznane fakty dotyczące przedwojennej historii kamienicy Szczepańskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także