Wszystko przed nami (29)

Wszystko przed nami

odc. 29

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Izę odwiedza jej były chłopak, Mirek, który właśnie wyszedł z więzienia. Waldek mówi Stefanowi, że upił się, bo nie może zwrócić długu. Ola dalej ukrywa swą relację ze Szczepańskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Izę odwiedza jej były chłopak, Mirek, który właśnie wyszedł z więzienia. Mężczyzna jest niezadowolony, że podczas jego nieobecności kobieta odnowiła kontakty z Wojtkiem. Waldek przeprasza Stefana za swój wczorajszy stan. Tłumaczy, że upił się z rozpaczy, bo nie ma z czego zwrócić długu Szawarskiemu. Ola jest zmęczona ukrywaniem swojej relacji ze Szczepańskim przed ojcem. Arkadiusz podpowiada Olgierdowi, że mógłby zaszkodzić Wojtkowi, rozpowszechniając informację o sprawie gwałtu, o który mężczyzna był podejrzewany w Mediolanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także