Wszystko przed nami (28)

Wszystko przed nami

odc. 28

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Leszek ma pretensje do Agaty, że sama zamówiła ulotki i plakaty reklamujące imprezę w Dobrym Adresie. Waldek przychodzi pijany do pracy i Stefan go zwalnia. Agata czeka na przyjazd Dominika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Leszek ma pretensje do Agaty, że sama zamówiła ulotki i plakaty reklamujące imprezę w stylu retro w Dobrym Adresie. Waldek przychodzi pijany do pracy. Stefan zwalnia go. Jakiś czas później do Małka przychodzi żona mężczyzny, która prosi go, aby dał mu drugą szansę. Agata czeka na przyjazd Dominika, który ma podpisać dokumenty związane z przeniesieniem Marcina do szkoły w Lublinie. Jedzie na dworzec. Ojciec chłopca jednak nie zjawia się.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także