Wszystko przed nami (25)

Wszystko przed nami

odc. 25

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Agnieszka Smoczyńska
W skrócie:Róża jest niezadowolona, że syn nie przedstawia jej swojej nowej dziewczyny. W końcu Wojtek zaprasza rodziców na kolację zapoznawczą z Olą. Stefan uważa swój związek z Jolą za przeszłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Róża jest niezadowolona, że syn wciąż nie przedstawił jej swojej nowej dziewczyny. Pod wpływem słów matki Wojtek zaprasza rodziców na kolację zapoznawczą z Olą. Stefan jest przekonany, że jego związek z Jolą to już przeszłość i zaskakuje rodzinę różnymi niespodziankami. Anna jest szczęśliwa, że udało im się do siebie zbliżyć. Po nocnym telefonie od Haliny Agata zaczyna snuć różne domysły. Paweł proponuje jej wspólny wyjazd do Lisowskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także