Wszystko przed nami (2)

Wszystko przed nami

odc. 2

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Piotr Wereśniak
W skrócie:Od ostatnich wydarzeń minął rok. Wojtek organizuje w trattorii pożegnalne spotkanie dla przyjaciół przed swoim wylotem do USA. Żona właściciela lokalu, Francesca, próbuje uwieść Polaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Od ostatnich wydarzeń minął rok. Wojtek organizuje w trattorii pożegnalne spotkanie dla przyjaciół przed swoim wylotem do Stanów Zjednoczonych. Żona właściciela lokalu, Francesca, korzysta z jego nieobecności i próbuje uwieść Polaka. Ten jednak broni się przed jej zalotami i zamiast na proponowane przez nią spotkanie wybiera się do kasyna z Pawłem. Po powrocie do domu zastaje w swoim pokoju zgwałconą Franceskę. Tymczasem w Polsce Róża i Janek cieszą się z odzyskania od miasta rodzinnej kamienicy. Chcą przepisać ją na syna, aby skłonić go do powrotu do ojczyzny. Zazdrosny o kontakty Agaty z jej przyjaciółmi Luka prowokuje awanturę i wyrzuca ją z domu. Kobieta dzwoni po pomoc do Pawła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także