Wszystko przed nami (11)

Wszystko przed nami

odc. 11

6.3/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska
Reżyseria:Kinga Dębska
W skrócie:Ola domyśla się, że trudności 'Dobrego adresu' są wynikiem działań jej ojca. Domaga się wyjaśnień. Agata odwiedza Marcina. W tajemnicy wręcza chłopcu telefon komórkowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy młodych Polaków, którzy po latach spędzonych we Włoszech zdecydowali się wrócić do ojczyzny i ułożyć tu sobie życie. Prawnik Paweł (Aleksy Komorowski), barman Wojtek (Michał Malinowski), modelka Agata (Julia Pogrebińska), prowadzący firmę remontową Stefan (Piotr Nowak), a także księgowy Leszek (Paweł Ciołkosz) z żoną Basią (Jowita Budnik) i synem Michałem postanawiają wykorzystać podarowaną Wojtkowi przez rodziców kamienicę w Lublinie, aby otworzyć tam hostel i bar "Dobry Adres" i zrealizować swoje marzenia.

W tym odcinku

Ola domyśla się, że wszelkie trudności "Dobrego adresu" są wynikiem działań jej ojca. Domaga się od niego wyjaśnień. Agata odwiedza Marcina, aby sprawdzić jego sytuację w domu. W tajemnicy wręcza chłopcu telefon komórkowy, który kupiła za namową Pawła. Wojtek nie może przestać myśleć o Oli. Zamieszcza w gazecie ogłoszenie, aby ją odnaleźć. Niedługo później kobieta kontaktuje się z nim i proponuje spotkanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także