Wszystko dla pań (8)

Wszystko dla pań (8)

(The Paradise)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2012
Występują:Joanna Vanderham, Emun Elliott, Stephen Wight, Sonya Cassidy
W skrócie:Z rzeki wyłowiono ciało Bradleya. Wielu sądzi, że był pijany i sam wpadł do wody. Dudley zmusza jednak Arthura, żeby powiedział Morayowi, co wie na temat nocy, kiedy zmarły zniknął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie osób związanych z pierwszym domem towarowym w północnej Anglii. Jego właścicielem jest wdowiec John Moray. Okoliczni handlarze nie kryją rozgoryczenia z powodu powstania kompleksu. Jednym z nich jest wuj Denise Lovett, która dostaje pracę w "The Paradise". Sukcesy dziewczyny irytują kierowniczkę działu z modą damską, pannę Audrey i planującą poślubić Moraya Katherine. Fabuła serialu luźno nawiązuje do powieści Emila Zoli o tym samym tytule.

W tym odcinku

Z rzeki zostaje wyłowione ciało Bradleya. Wielu sądzi, że sam wpadł do wody, ponieważ był pijany. Jednak Dudley zmusza Arthura, żeby powiedział Morayowi, co wie na temat nocy, kiedy Bradley zniknął. Arthur widział, jak ten wsiada do samochodu z Jonasem. Tymczasem zbliża się ślub Moraya i Katherine. Tuż przed uroczystością pan młody wyznaje miłość Denise i mówi jej, że nie może poślubić swojej narzeczonej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także