×

Wszystko dla pań (4/20)

(Paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Giusy Buscemi, Giuseppe Zeno, Christiane Filangieri, Lorena Cacciatore
Reżyseria:Monica Vullo, Luca Brignone
W skrócie:W magazynie sklepu rozpoczyna pracę ocalały z katastrofy górniczej Domenico D'Angelo. Na jego cześć zostaje zorganizowana uroczystość z udziałem władz miasta. Teresę odwiedzają rodzice.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.

W tym odcinku

W magazynie sklepu Wszystko dla Pań rozpoczyna pracę Domenico D'Angelo, który jako jeden z nielicznych przeżył tragiczną w skutkach katastrofę górniczą w Marcinelle. Na jego cześć zostaje zorganizowana uroczystość, w której udział biorą także władze miasta. Andreina dowiaduje się, że jej ojciec robił interesy z Amerykanami, którzy zamierzają otworzyć we Włoszech ogromny dom towarowy. Bank Mandellego miał wnieść jako wkład własny kamienicę. Przez przypadek Andreina dowiaduje się, o którą nieruchomość chodziło: o kamienicę należącą do hrabiny Torriani, stojącą tuż obok sklepu Wszystko dla Pań. Teresę odwiedzają rodzice.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)