×
Wszystko dla pań (3/20)

Wszystko dla pań (3/20)

(Paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Giusy Buscemi, Giuseppe Zeno, Christiane Filangieri, Lorena Cacciatore
Reżyseria:Monica Vullo, Luca Brignone
W skrócie:Pietro i pracownicy działu reklamy zastanawiają się, jak naprawić reputację sklepu i zwiększyć obroty. Na dodatek po skandalu ze śmiercią Mandellego ze współpracy z mężczyzną wycofuje się Callas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.

W tym odcinku

Pietro i pracownicy działu reklamy sklepu zastanawiają się, jak naprawić reputację sklepu i zwiększyć obroty. Na dodatek po skandalu ze śmiercią Mandellego ze współpracy z mężczyzną wycofuje się Callas, która miała zareklamować nową kolekcję. Elsa i Roberto wpadają na pomysł, żeby twarzą sklepu została Miss Italii. Niestety, manager kobiety nie przystaje na tę propozycję. Wówczas Vittorio radzi zorganizować konkurs piękności w sklepie. Pierwszą miss zostaje Ines, protegowana Jacobiego. Tymczasem Bruno, chcąc pomóc Mantovani, wpada w pułapkę i musi uciekać. Jego udziały kupuje Rose, która w ten sposób zostaje wspólniczką byłego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)