Wszystko dla pań (28)

(Il paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2018
Występują:Alessandro Tersigni, Alice Torriani, Federica De Benedittis, Gloria Radulescu
W skrócie:Antonio musi pogodzić się z konsekwencjami swoich ostatnich poczynań. Grozi mu utrata obydwu posad. Umberto chce, by Adelajda dowiedziała się czegoś na temat przeszłości Luki Spinellego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włochy, rok 1959. Po uzyskaniu pożyczki od bankiera Vittorio Conti (Alessandro Tersigni) przygotowuje się do ponownego otwarcia mediolańskiego domu mody "Paradiso". Przypadkiem natyka się na nieznajomą młodą kobietę i na jakiś czas zapomina o Andreinie Mandelli (Alice Torriani), oskarżonej o zabójstwo. Tymczasem bankier Umberto Guarnieri (Roberto Farnesi) wraz ze szwagierką Adelaidą (Vanessa Gravina) wydaje przyjęcie z okazji urodzin swojej córki Marty (Gloria Radulescu). Dziewczyna buntuje się przeciw aranżowanemu przez ojca małżeństwu z Valeriem Nervim. Co więcej, podczas uroczystości poznaje tajemniczego Lucę Spinellego (Francesco Maccarinelli), który wywiera na niej duże wrażenie...

W tym odcinku

Antonio musi pogodzić się z konsekwencjami swoich ostatnich poczynań. Grozi mu utrata obydwu posad. Umberto chce, by Adelajda wykorzystała swoje wpływy i dowiedziała się czegoś na temat przeszłości Luki Spinellego. Bez wiedzy ukochanego Andreina organizuje ucieczkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także