×

Wszystko dla pań (11/20)

(Paradiso delle signore)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Giusy Buscemi, Giuseppe Zeno, Christiane Filangieri, Lorena Cacciatore
Reżyseria:Monica Vullo, Luca Brignone
W skrócie:Pietro liczy na podpisanie umowy z Amerykanami po tym, jak wycofał się z niej bank Mandellego. Jego plany stają pod znakiem zapytania, gdy wojska Układu Warszawskiego dokonują inwazji na Węgry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.

W tym odcinku

Pietro liczy na to, że podpisze umowę z Amerykanami po tym, jak wycofał się z niej bank Mandellego. W sklepie trwa "amerykański tydzień", podczas którego promowane są dżinsy i rock and roll. Plany Pietra stają pod znakiem zapytania, gdy wojska Układu Warszawskiego dokonują inwazji na Węgry. Z tego powodu Amerykanie wstrzymują realizację wszystkich interesów w Europie. Nowy sprzedawca w dziale męskim, Gabriele, namawia Roberta, żeby poszedł razem z nim na przyjęcie do przyjaciół. Mężczyzna rezygnuje w ostatniej chwili. Po donosie Domenica, który chce przejąć posadę Gabriela, na imprezę wpada policja. Funkcjonariusze aresztują wszystkich uczestników.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)