Wszyscy wygrywają

(Win Win)

KOMEDIODRAMAT USA 2011   od 12 lat
Występują:Paul Giamatti, Amy Ryan, Alex Shaffer, Melanie Lynskey
Reżyseria:Thomas McCarthy
W skrócie:Prawnik Mike zgłasza się na ochotnika jako trener licealnej drużyny zapaśniczej. Jest w niej młody chłopak, który ma zadatki na gwiazdę...
Wypalony prawnik po godzinach pracuje jako trener szkolnej drużyny zapaśniczej, gdzie trafia autentyczny talent - wnuk oszukanego przez adwokata klienta. Do krzepiącej refleksji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 17 grudnia
za 3 dni
10:30 CANAL+ Film (z napisami)
czwartek, 21 grudnia
za 7 dni
16:00 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Prawnik Mike Flaherty (Paul Giamatti) wraz z żoną Jackie (Amy Ryan) wychowuje kilkuletnią córkę Ginę (Marcia Haufrecht). Rozgoryczony i sfrustrowany, postanawia zmienić coś w swoim życiu. Spontanicznie podejmuje pracę trenera szkolnej drużyny zapaśniczej. W ten sposób poznaje wybitnie utalentowanego Kyle'a (Alex Shaffer). Mike jest przekonany, że chłopak może zrobić karierę jako profesjonalny sportowiec. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne relacje nastolatka. Problemem okazuje się zwłaszcza matka chłopaka, Cindy (Melanie Lynskey), która pragnie wykorzystać sukces syna do własnych celów. Entuzjastycznie przyjęta przez amerykańskich krytyków tragikomedia z udziałem nominowanych do Oscara: Paula Giamatti i Amy Ryan.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)