Wszyscy kochają Romana: Piłka (14)

Wszyscy kochają Romana

odc. 14: Piłka

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Seniuk, Joachim Lamża
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Roman dostał kiedyś od ojca piłeczkę tenisową z autografem Wojciecha Fibaka. Arek podważa autentyczność podpisu. Ojciec też w to wątpi. Roman obiecuje nigdy nie okłamywać swoich dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziennikarza sportowego Romana (Bartek Kasprzykowski) i jego licznej rodziny, w której konflikty i nieporozumienia to chleb powszedni. Razem z żoną Dorotą (Aneta Todorczuk-Perchuć) i trójką dzieci mieszka on po sąsiedzku ze swoimi rodzicami - Marylą (Anna Seniuk) i Zygmuntem (Joachim Lamża). Ojciec i matka są stałymi gośćmi w domu młodych, co rodzi wiele niezręcznych sytuacji. Często odwiedza ich również brat Romana, Robert (Jacek "Tede" Graniecki), rozwiedziony policjant, który postanowił wrócić do rodziców... Polska wersja popularnego amerykańskiego serialu "Wszyscy kochają Raymonda" ("Everybody Loves Raymond").

W tym odcinku

Roman odnajduje piłeczkę tenisową z autografem Wojciecha Fibaka, którą dostał kiedyś od ojca. Jego kolega, Arek, podważa autentyczność podpisu na pamiątce z dzieciństwa. Zygmunt potwierdza jego wątpliwości. Rozczarowany Roman obiecuje, że nigdy nie okłamie swoich dzieci. Postanawia powiedzieć córce prawdę o Świętym Mikołaju.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)