Wszyscy kochają Romana: Pies (8)

Wszyscy kochają Romana

odc. 8: Pies

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Seniuk, Joachim Lamża
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Roman przyprowadza do domu psa, który przypomina mu psa z dzieciństwa. Robert od razu zakochuje się w nowym pupilu brata, ale pojawia się jego prawdziwa właścicielka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziennikarza sportowego Romana (Bartek Kasprzykowski) i jego licznej rodziny, w której konflikty i nieporozumienia to chleb powszedni. Razem z żoną Dorotą (Aneta Todorczuk-Perchuć) i trójką dzieci mieszka on po sąsiedzku ze swoimi rodzicami - Marylą (Anna Seniuk) i Zygmuntem (Joachim Lamża). Ojciec i matka są stałymi gośćmi w domu młodych, co rodzi wiele niezręcznych sytuacji. Często odwiedza ich również brat Romana, Robert (Jacek "Tede" Graniecki), rozwiedziony policjant, który postanowił wrócić do rodziców... Polska wersja popularnego amerykańskiego serialu "Wszyscy kochają Raymonda" ("Everybody Loves Raymond").

W tym odcinku

Roman przyprowadza do domu psa, który przypomina mu tego z dzieciństwa. Gdy był chłopcem musiał oddać swojego czworonożnego przyjaciela z powodu alergii. Tymczasem Robert od razu zakochuje się w nowym pupilu brata i twierdzi, że połączyła go z nim szczególna więź. Rozważania, kto powinien zatrzymać psa, przerywa pojawienie się jego prawdziwej właścicielki. Kobieta zauważa, że jej zwierzak wiele znaczy dla Romana i Roberta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także