Wszyscy kochają Romana: Kocham Cię (3)

Wszyscy kochają Romana

odc. 3: Kocham Cię

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Seniuk, Joachim Lamża
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Dorota spotyka się z Sylwią i Mariuszem. Obserwując ich, uświadamia sobie, że Roman nie okazuje jej uczuć i nie potrafi się zdobyć na wyznanie miłości i pocałunek w obecności innych osób.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziennikarza sportowego Romana (Bartek Kasprzykowski) i jego licznej rodziny, w której konflikty i nieporozumienia to chleb powszedni. Razem z żoną Dorotą (Aneta Todorczuk-Perchuć) i trójką dzieci mieszka on po sąsiedzku ze swoimi rodzicami - Marylą (Anna Seniuk) i Zygmuntem (Joachim Lamża). Ojciec i matka są stałymi gośćmi w domu młodych, co rodzi wiele niezręcznych sytuacji. Często odwiedza ich również brat Romana, Robert (Jacek "Tede" Graniecki), rozwiedziony policjant, który postanowił wrócić do rodziców... Polska wersja popularnego amerykańskiego serialu "Wszyscy kochają Raymonda" ("Everybody Loves Raymond").

W tym odcinku

Dorota spotyka się w pizzerii z Sylwią i Mariuszem. Obserwując ich, uświadamia sobie, że Roman w ogóle nie okazuje jej uczuć. Znajomi wciąż dają dowody wzajemnej fascynacji, podczas gdy jej mąż nie potrafi się zdobyć na wyznanie miłości i pocałunek w obecności innych osób. Mężczyzna twierdzi, że to problem całej jego rodziny. Dorota postanawia więc zmotywować go do zmiany dla dobra przyszłości ich dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także