Wszyscy kochają Raymonda 6: Skecz (17)

Wszyscy kochają Raymonda 6: Skecz (17)

(Everybody Loves Raymond: The Skit)

serial komediowy USA 2002   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:Ray i Debra podczas imprezy wcielają się w role Franka i Marie. Ich występ wzbudza zachwyt gości, jednak gdy seniorzy rodu Barone zaczynają stroić sobie żarty z syna i synowej, przestaje być wesoło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - córkę Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya, Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się w życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do Raya i odwrotnie.

W tym odcinku

Ray i Debra wpadają na niezwykle zabawny pomysł - podczas domowej imprezy wcielają się w role Franka i Marie. Ich występ wzbudza zachwyt gości, jednak gdy seniorzy rodu Barone zaczynają stroić sobie żarty z syna i synowej, Debrze i Rayowi przestaje być wesoło.

Występują (pokaż wszystkich)