Wszyscy kochają Raymonda 4: Konfrontacja z napastnikiem (23)

Wszyscy kochają Raymonda 4: Konfrontacja z napastnikiem (23)

(Everybody Loves Raymond: Confronting the Attacker)

serial komediowy USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Patricia Heaton, Brad Garrett, Doris Roberts
Reżyseria:Brian K. Roberts
W skrócie:Po długiej rekonwalescencji Robert powraca do pracy. Ku zaskoczeniu wszystkich zwalnia się z niej, bo nie może opanować strachu podczas interwencji. Ray musi pomóc bratu w walce z lękami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - 12-letnią Ally (Madylin Sweeten) i ośmioletnich bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Po długiej rekonwalescencji Robert wreszcie powraca do pracy. Ku zaskoczeniu wszystkich szybko się z niej zwalnia, bo nie może opanować strachu podczas interwencji w sprawie mało znaczącej sprzeczki. Ray musi pomóc bratu w walce z lękami, których ten nabawił się w wyniku starcia z bykiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)