Wszyscy kochają Raymonda 3: Jak się poznali (26)

Wszyscy kochają Raymonda 3: Jak się poznali (26)

(Everybody Loves Raymond: How They Met)

serial komediowy USA 1998-1999   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Patricia Heaton, Brad Garrett, Madylin Sweeten
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Kolega Ally po raz pierwszy ma odwiedzić ją w domu. W trakcie przygotowań do tego wydarzenia Ray i jego żona wspominają swoje spotkanie, pocałunek oraz pierwszy kontakt Debry z Marie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Kolega Ally po raz pierwszy ma odwiedzić jej dom. W trakcie przygotowań do tego wydarzenia Ray i jego żona wspominają swoje własne pierwsze spotkanie, pierwsze spojrzenie, pierwszy pocałunek oraz oczywiście pierwszy kontakt Debry z Marie. Wracają również pamięcią do pierwszego posiłku, który przyrządziła dla Raya jego przyszła żona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)