Wszyscy kochają Raymonda 2: Wojna domowa (13)

(Everybody Loves Raymond: Civil War)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:Ray czuje się pominięty, gdy Frank zaprasza tylko jego brata do udziału w rekonstrukcji z okresu wojny secesyjnej. Zgłasza się więc na ochotnika do grupy odtwórców bitwy pod Gettysburgiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 20 stycznia
jutro
18:35 FOX Comedy

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Ray czuje się pominięty, bo Frank zaprosił tylko jego brata do udziału w rekonstrukcji z okresu wojny secesyjnej. Żeby to sobie wynagrodzić, zgłasza się na ochotnika do grupy odtwórców bitwy pod Gettysburgiem. W trakcie przygotowań do "walki" dochodzi do wielu niecodziennych sytuacji. Nareszcie Ray jest w stanie wyznać ojcu, że chciałby spędzać z nim więcej czasu. Frank walczy po stronie Północy, Raymond zaś staje do boju po stronie Południe, jednak nawet to nie przeszkadza im spotkać się i przeżyć coś razem na polu bitwy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także