Wszyscy kochają Raymonda 2: Wesele, cz. 2 (25)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Wesele, cz. 2 (25)

(Everybody Loves Raymond: The Wedding: Part 2)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Jeff Melman
W skrócie:Ray boi się, że Debra bardziej cieszy się na wesele niż na wspólne życie z mężem. Ciągłe rozmowy na temat welonów, zespołów muzycznych, przystawek i małżeńskiej przysięgi wprawiają go w dezorientację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Ray boi się, że Debra bardziej cieszy się na wesele niż na wspólne życie ze swoim przyszłym mężem. Ciągłe rozmowy na temat welonów, zespołów muzycznych, przystawek i małżeńskiej przysięgi wprawiają go w jeszcze większą dezorientację. Nie może pozbyć się wrażenia, że jest zaledwie elementem w spełniającej się właśnie fantazji Debry. Dopiero w dniu ślubu Ray uświadamia sobie, że zarówno on, jak i jego narzeczona kierują się właściwymi pobudkami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)