Wszyscy kochają Raymonda 2: Wesele, cz. 1 (24)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Wesele, cz. 1 (24)

(Everybody Loves Raymond: The Wedding: Part 1)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Jeff Melman
W skrócie:Ray pyta Debrę, dlaczego zgodziła się zostać jego żoną. Oboje wracają pamięcią do momentu, w którym wszystko się zaczęło. Raymond jest zdenerwowany i nic nie przebiega zgodnie z jego wyobrażeniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Ray pyta Debrę, dlaczego zgodziła się zostać jego żoną. Oboje wracają pamięcią do momentu, w którym wszystko się zaczęło. Raymond jest bardzo zdenerwowany, bo za chwilę ma się oświadczyć swojej cudownej dziewczynie. Niestety, nic nie przebiega zgodnie z jego wyobrażeniami. Kiedy wreszcie udaje mu się wydusić z siebie odpowiednie słowa, ona się zgadza i obie rodziny świętują z powodu nadchodzącego ślubu. Jednak już po chwili Raya opanowują wątpliwości. Nie jest pewien, czy Debra naprawdę chce za niego wyjść, czy tylko skusiła ją wizja wystawnego wesela, które planowała, od kiedy była małą dziewczynką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)