Wszyscy kochają Raymonda 2: Świąteczne życzenia (12)

(Everybody Loves Raymond: All I Want for Christmas)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Jeff Meyer
W skrócie:Jedynym świątecznym życzeniem Raya jest spędzenie intymnych chwil z Debrą. Po wielu staraniach wprowadza żonę we właściwy nastrój. Wtedy okazuje się, że cała rodzina jest w drodze do ich domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Jedynym świątecznym życzeniem Raya jest spędzić kilka intymnych chwil sam na sam z Debrą. Aby to osiągnąć, jest on w stanie posunąć się do wszystkiego. Po wielu staraniach udaje mu się wprowadzić żonę we właściwy nastrój. Wtedy okazuje się jednak, że cała rodzina jest w drodze do ich domu, żeby rozpakować prezenty i spróbować jajek po florencku. Nawet to nie powstrzyma Raymonda przed wyciągnięciem od Mikołaja wymarzonego podarku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także