Wszyscy kochają Raymonda 2: Moja rodzina (14)

(Everybody Loves Raymond: Mia Famiglia)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Brian K. Roberts
W skrócie:Ciotka Sarina przyjeżdża z Włoch, by pomóc Ally przygotować szkolny projekt poświęcony rodzinnej genealogii. Szybko zdobywa sympatię swoich krewnych, co w Rayu budzi pewne podejrzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Ciotka Sarina przyjeżdża z Włoch, żeby pomóc Ally przygotować szkolny projekt poświęcony rodzinnej genealogii. Kobieta szybko zdobywa uwielbienie swoich krewnych, a to za sprawą pizzy i wrodzonego uroku. Ray jak zwykle zaczyna podejrzewać, że wszystko to jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Niestety, ma rację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)