Wszyscy kochają Raymonda 2: List (11)

(Everybody Loves Raymond: The Letter)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:Marie zjawia się na zorganizowanej przez synową imprezie poświęconej produktom gospodarstwa domowego. Rujnuje spotkanie. Debra postanawia wprost powiedzieć, że nie może dłużej znosić jej zachowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Marie bez zaproszenia zjawia się na zorganizowanej przez swoją synową imprezie promocyjnej poświęconej produktom gospodarstwa domowego. Po tym, jak kobieta rujnuje całe spotkanie, Debra postanawia wprost powiedzieć teściowej, że nie może już dłużej znosić jej krytycznego, wścibskiego i apodyktycznego zachowania. Zamiast z nią porozmawiać, decyduje się jednak swoje przemyślenia zawrzeć w liście. Przerażony całą sytuacją Ray nie zamierza dopuścić do tego, by jego matka otrzymała wiadomość. Mimo wysiłków mężczyzny list dociera do rąk Marie. Ku zaskoczeniu całej rodziny okazuje się, że szczerość bywa czasami najlepszym lekarstwem na codzienne problemy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także