Wszyscy kochają Raymonda 2: Klopsiki Marie (15)

(Everybody Loves Raymond: Marie's Meatballs)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:Debra jest zła, kiedy odkrywa, że Raymond woli spaghetti i klopsiki swojej matki od przygotowanego przez żonę cytrynowego kurczaka. Mężczyzna prosi Marie, aby udzieliła Debrze kilku lekcji gotowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 17 stycznia
dziś
19:40 FOX Comedy
czwartek, 18 stycznia
jutro
8:40 FOX Comedy
sobota, 20 stycznia
za 3 dni
19:30 FOX Comedy

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Debra jest zła, kiedy odkrywa, że Raymond woli spaghetti i klopsiki swojej matki od przygotowanego przez żonę cytrynowego kurczaka. Pełen dobrych intencji Ray prosi Marie, aby udzieliła Debrze kilku lekcji gotowania. Panie świetnie bawią się razem w kuchni, jednak stopniowo matka Raymonda zaczyna podejrzewać, że jej syn odwiedza ją jedynie z powodu przyrządzanych przez nią przysmaków.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także