Wszyscy kochają Raymonda 2: Garażowa wyprzedaż (23)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Garażowa wyprzedaż (23)

(Everybody Loves Raymond: The Garage Sale)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Jeff Melman
W skrócie:Debra pozbywa się z domu wszystkich rzeczy dla niemowląt. Dla Raymonda to znak, że jego żona nie chce mieć więcej dzieci. Jak zawsze ich prywatne sprawy stają się problemem całej rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Korzystają z rodzinnej wyprzedaży, Debra pozbywa się z domu wszystkich rzeczy dla niemowląt. Dla Raymonda to znak, że niestety, jego żona nie chce mieć więcej dzieci. Jak zawsze ich prywatne sprawy stają się problemem całej rodziny. Marie radzi Debrze, żeby wszystko dobrze przemyślała, zanim będzie już na to za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)