Wstęp wzbroniony (5/8)
program rozrywkowy Polska 2014
W skrócie: | Jacek Podemski odwiedza opuszczone więzienia i szpitale psychiatryczne. Zakład karny w Łęczycy był jednym z najcięższych w Polsce. Areszt w Ostrołęce kryje przerażające pamiątki z czasów opozycji. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 16 września za 12 dni |
8:30 | TVN Turbo |
Opis
Jacek Podemski i jego ekipa odwiedzają zapomniane miejsca, które są obecnie niedostępne dla turystów. Pokazują wnętrza opuszczonych fabryk, opustoszałych hal czy starych i niszczejących domów. Eksplorują m.in. Międzyrzecki Rejon Umocniony i kompleks Riese w Górach Sowich.
Jacek Podemski odwiedza opuszczone więzienia i szpitale psychiatryczne. Zakład karny w Łęczycy, nazywany "małym Shawshank", był jednym z najcięższych wiezień w Polsce. Z kolei areszt w Ostrołęce kryje przerażające pamiątki z czasów opozycji antykomunistycznej. Prowadzący poznaje też historię szpitala psychiatrycznego w Gdańsku.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jacek Podemski gospodarz
Zobacz także
- Wstęp wzbroniony (1/8) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 6 na 7 września 5:40
- Wstęp wzbroniony (1) - program rozrywkowy - niedziela, 7 września 18:00
- Wstęp wzbroniony (2) - program rozrywkowy - niedziela, 7 września 18:30
- Wstęp wzbroniony (2/8) - program rozrywkowy - wtorek, 9 września 8:30 i 2 późniejsze emisje
- Wstęp wzbroniony (3) - program rozrywkowy - niedziela, 14 września 18:00
- Wstęp wzbroniony (4) - program rozrywkowy - niedziela, 14 września 18:30