Współczesna rodzina 9: Zapisane w gwiazdach (14)

Współczesna rodzina 9: Zapisane w gwiazdach (14)

(Modern Family 9: Written in the Stars)

serial komediowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Jaffar Mahmood
W skrócie:Philowi wydaje się, że Gloria jest wściekła na Jaya za gafę w walentynki. Przekonuje więc teścia, by podgrzał atmosferę za pomocą odgrywania ról. Plan zawodzi. Mitch i Cam rujnują randkę Luke'a.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Philowi wydaje się, że Gloria jest wściekła na Jaya za popełnienie gafy w Walentynki. Przekonuje więc teścia, by ten podgrzał atmosferę za pomocą odgrywania ról. Jednak plan zawodzi. Tymczasem Mitch i Cam nieumyślnie rujnują walentynkową randkę Luke'a.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)