Współczesna rodzina 9: Weekend w winnicy (16)

Współczesna rodzina 9: Weekend w winnicy (16)

(Modern Family 9: Wine Weekend)

serial komediowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Beth McCarthy Miller
W skrócie:Członkowie rodziny biorą udział w degustacji wina. Mogą zatrzymać się w posiadłości szefowej Hayley pod warunkiem, że nie będą dotykać tiary. Gloria i Mitch zostają zaproszeni na imprezę w domu Oprah.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Rodzina postanawia wziąć udział w degustacji wina. Podczas wyjazdu mogą zatrzymać się w wiejskiej posiadłości szefowej Hayley pod warunkiem, że nie będą dotykać tiary. Tymczasem Gloria i Mitch zostają zaproszeni na imprezę w domu Oprah, ale nie mogą ze sobą nikogo przyprowadzić.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)