Współczesna rodzina 9: W twojej głowie (13)

Współczesna rodzina 9: W twojej głowie (13)

(Modern Family 9: In Your Head)

serial komediowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Steven Levitan
W skrócie:Luke znika po nocy spędzonej w podejrzanym towarzystwie. Manny, Phil i Gloria usiłują go wspólnymi siłami namierzyć. Haley desperacko stara się przeprowadzić wywiad z twórcą strony internetowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Luke znika po nocy spędzonej w podejrzanym towarzystwie. Manny, Phil i Gloria usiłują go wspólnymi siłami namierzyć. Tymczasem Haley desperacko stara się o wywiad z twórcą popularnej, lifestylowej strony internetowej. Aby dopiąć swego, musi przerwać swojej młodszej siostrze zajęcia na uczelni. Arvin Fennerman i profesor Alex, postanawiają pokazać Hayley, co o tym myślą.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)