Współczesna rodzina 9: Ukochana rodzina (12)

Współczesna rodzina 9: Ukochana rodzina (12)

(Modern Family 9: Dear Beloved Family)

serial komediowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Phil cierpi z powodu silnego bólu żołądka. Gloria wiezie go do szpitala, gdzie lekarze podejmują decyzję o operacji. W obliczu poważnego zabiegu Phil ściąga całą rodzinę, by stanęła u jego boku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Phil cierpi z powodu silnego bólu żołądka. Gloria wiezie go do szpitala, gdzie lekarze podejmują decyzję o natychmiastowej operacji. W obliczu poważnego zabiegu Phil ściąga całą rodzinę, by stanęła u jego boku.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)