Współczesna rodzina 9: Starcie mieczy (22)

Współczesna rodzina 9: Starcie mieczy (22)

(Modern Family 9: Clash of Swords)

serial komediowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Jim Hensz
W skrócie:Mitchell i Phil wymykają się na zjazd fanów w przebraniu postaci z serialu 'Starcie mieczy'. Wszystko się układa, póki Phil nie popełnia gafy. Gloria organizuje dla Joego imprezę o dinozaurach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Mitchell i Phil wymykają się wspólnie na zjazd fanów ulubionych bohaterów, przebrani za swoje ulubione postaci z serialu "Starcie mieczy". Wszystko się świetnie układa, dopóki Phil nie popełnia najgorszej z gaf. Gloria organizuje dla Joego tematyczną imprezę o dinozaurach. Przyjęcie kończy się fiaskiem, bo dr Donna Duncan urządza po sąsiedzku o wiele i lepsze przyjęcie.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)