Współczesna rodzina 9: Klapsy za wspomnienia (15)

Współczesna rodzina 9: Klapsy za wspomnienia (15)

(Modern Family 9: Spanks for the Memories)

serial komediowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:James Bagdonas
W skrócie:Jay przypadkiem podsłuchuje, jak Gloria rozmawia o dawaniu klapsów. Wydaje mu się, że żona nudzi się w sypialni. Mitchell dostaje nową pracę. Urządza imprezę, by popisać się przed przyjaciółmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Jay przypadkiem podsłuchuje, jak Gloria rozmawia o dawaniu klapsów. Wydaje mu się, że to oznacza, iż żona nudzi się w sypialni. Mitchell dostaje nową, świetną pracę. Wraz z Camem urządza imprezę, by popisać się przed przyjaciółmi.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)