Współczesna rodzina 6: Przerwane połączenie (16)

Współczesna rodzina 6: Przerwane połączenie (16)

(Modern Family 6: Connection Lost)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Steven Levitan
W skrócie:Komputer Claire staje się centrum operacyjnym dla działań rodziny po tym, jak po wielkiej kłótni kobieta grzęźnie na lotnisku i stara się skontaktować z Haley. Dziewczyna ma kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 października
za 11 dni
18:00 FOX Comedy

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Komputer Claire staje się centrum operacyjnym dla działań rodziny po tym, jak po wielkiej kłótni kobieta grzęźnie na lotnisku i stara się desperacko skontaktować z Haley. Wszyscy zostają wciągnięci w internetowy dramat, w miarę jak piętrzące się wskazówki pokazują, że Haley zrobiła coś bardzo impulsywnego i wywracającego życie do góry nogami.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także