Współczesna rodzina 6: Pokręcone siostry (14)

Współczesna rodzina 6: Pokręcone siostry (14)

(Modern Family 6: Valentine's Day 4: Twisted Sister)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Fred Savage
W skrócie:Nadchodzą Walentynki, co oznacza powrót 'Juliany' i 'Clive'a'. Claire martwi się, że Phil bardziej interesuje się jej alter ego. Jay uświadamia sobie, że wizyta Soni może zepsuć mu plany na wieczór.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 października
za 11 dni
17:00 FOX Comedy

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Nadchodzą Walentynki, co oznacza powrót "Juliany" i "Clive'a". Jednak Claire zaczyna się martwić, że Phil może być bardziej zainteresowany jej alter ego niż nią samą. Jay jest przerażony, gdy okazuje się, że odwiedzająca ich siostra Glorii, Sonia, może zepsuć jego romantyczne plany na wieczór. Natomiast Mitchell i Cameron wraz z ich dobrym przyjacielem Andersem pakują się w bardzo ryzykowną sytuację.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także