Współczesna rodzina 6: Pochopne decyzje (13)

Współczesna rodzina 6: Pochopne decyzje (13)

(Modern Family 6: Rash Decisions)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:James Alan Hensz
W skrócie:Phil spędza dużo czasu z Andym, którego przyucza do zawodu. Tymczasem Mitchell załatwia sprawy dla firmy Jaya. Współpraca z Claire okazuje się pouczającym doświadczeniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 października
za 10 dni
18:00 FOX Comedy

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Phil zaczyna odczuwać chłodne traktowanie ze strony Luke'a. Ostatnio spędza dużo czasu z Andym, którego przyucza do zawodu, a ten z łatwością przejmuje rolę jego prawej ręki. Mitchell załatwia sprawy prawne dla firmy Jaya, a współpraca z Claire okazuje się dla obojga bardzo pouczającym doświadczeniem. Tymczasem Gloria i lekarze podejrzewają, że Joe może mieć alergię na sierść Stelli.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także