Współczesna rodzina 6: Nocni nieznajomi (9)

Współczesna rodzina 6: Nocni nieznajomi (9)

(Modern Family 6: Strangers in the Night)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Fred Savage
W skrócie:Alex mówi Philowi i Claire, że na poważnie spotyka się z chłopakiem. Bliscy obawiają się, że dziewczyna sobie go wymyśliła. Do domu Mitcha i Cama zostaje dostarczona piękna biała kanapa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Alex mówi Philowi i Claire, że na poważnie spotyka się z chłopakiem, którego nikt z rodziny nigdy nie widział. Bliscy obawiają się, że dziewczyna sobie go wymyśliła. Do domu Mitcha i Cama zostaje dostarczona piękna, biała kanapa. Gdy Mitch pozwala rozstrojonej nerwowo współpracownicy zostać na noc, nieszczęście wisi w powietrzu.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)