Współczesna rodzina 6: Niesamowita Kraina (6)

Współczesna rodzina 6: Niesamowita Kraina (6)

(Modern Family 6: Halloween 3: AwesomeLand)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Halloween jest ulubionym świętem Claire, jednak w tym roku pozwala Philowi przejąć pałeczkę. Ten postanawia zamienić dom w Niesamowitą Krainę. Gloria odbiera kostiumy dla siebie i Jaya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Halloween jest ulubionym świętem Claire, jednak w tym roku pozwala Philowi przejąć pałeczkę. Ten postanawia zamienić dom w Niesamowitą Krainę! Gloria odbiera kostiumy księżniczki Fiony i Shreka dla siebie i Jaya. Cama zaczynają przerastać obowiązki związane z tym dniem, natomiast Mitchell wygłasza mowę końcową w ramach dużego procesu.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)