Współczesna rodzina 6: Nie takich chcemy sąsiadów (5)

Współczesna rodzina 6: Nie takich chcemy sąsiadów (5)

(Modern Family 6: Won't You Be Our Neighbor)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Phil pośredniczy w sprzedaży domu. Oboje z Claire są podnieceni perspektywą posiadania cudownych, nowych sąsiadów. Wpadają w panikę, gdy okropna para przychodzi obejrzeć nieruchomość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Phil pośredniczy w sprzedaży sąsiedniego domu. Oboje z Claire są podnieceni perspektywą posiadania cudownych, nowych sąsiadów. Jednak oboje dość szybko wpadają w panikę, gdy okropna para przychodzi obejrzeć nieruchomość. Jay zakazuje Manny'emu widywania się z nową sympatią po tym, jak okazuje się, że dziewczyna jest wnuczką jego największego, biznesowego rywala.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)