Współczesna rodzina 6: Nie nalegaj (2)

Współczesna rodzina 6: Nie nalegaj (2)

(Modern Family 6: Don't Push)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Rodzina Dunphych odwiedza campus Caltechu. Clare uważa, że to idealna uczelnia dla Alex. Dziewczynie nie podoba się, że uniwersytet leży zbyt blisko domu. Lily zamierza zrobić nowy rodzinny portret.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Rodzina Dunphych odwiedza campus Caltechu. Clare uważa, że to idealna uczelnia dla Alex. Dziewczyna nie podoba się jednak, że uniwersytet leży zbyt blisko domu. Tymczasem Lily zamierza zrobić nowy rodzinny portret. Jay nie jest pewnien, czy Glorii spodoba się jego rocznicowy prezent.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)