Współczesna rodzina 6: Marco Polo (4)

Współczesna rodzina 6: Marco Polo (4)

(Modern Family 6: Marco Polo)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Fred Savage
W skrócie:Rodzina Dunphych musi przenieść się do ciasnego pokoju hotelowego na czas odgrzybiania ich domu. Phil uważa, że to doskonała okazja, by wreszcie spędzić razem trochę czasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Rodzina Dunphych musi przenieść się do ciasnego pokoju hotelowego na czas odgrzybiania ich domu. Phil uważa, że to doskonała okazja, by spędzić razem trochę czasu. Jednak Clare i dzieci nie podzielają jego entuzjazmu. Kiedy Manny zaczyna spotykać się ze starszą, popularną dziewczyną, Gloria staje się nadopiekuńcza. Tymczasem Cam musi utrzymać ciąg zwycięstw jego drużyny. Problem w tym, że Mitchell zdaje się przynosić pecha.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także