Współczesna rodzina 6: 21. urodziny Haley (10)

Współczesna rodzina 6: 21. urodziny Haley (10)

(Modern Family 6: Haley's 21st Birthday)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Alisa Statman
W skrócie:Nadchodzi dzień urodzin Haley. Claire, która jest zdeterminowana, by traktować córkę jak osobę dorosłą, zabiera ją razem z Glorią, Mitchem i Camem do baru. Tymczasem Phil kupuje Haley nowy samochód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień urodzin Haley. Claire, która jest zdeterminowana, by traktować córkę jak osobę dorosłą, zabiera ją razem z Glorią, Mitchem i Camem do baru. Tymczasem Phil kupuje Haley nowy samochód. Tymczasem Lily ma nową misję, musi się dowiedzieć skąd biorą się dzieci.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)